FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Signe Bjerke Termansen (BARSEL)UdviklingskonsulentCampus Service93 51 13 51signet@dtu.dk
International Study Guidance Office (ISGO)Afdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 23international@adm.dtu.dk
Ashik A.SPh.d.-studerendeDTU Fotonik71 84 22 55ashas@fotonik.dtu.dk
Øyvind AablingSpecialkonsulentDEICI2-Serverdrift35 88 82 15oyva@dtu.dk
Søren AaboSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet51 64 74 79sabo@food.dtu.dk
Jacob AabroeProjektlederAFRI44 80 50 88jabroe@dtu.dk
Betina AabyeServicemedarbejderDTU Miljøbetaa@env.dtu.dk
Søren AabyenESDH konsulentAIT-KIT-Sharepoint-og-xRM45 25 71 13saby@dtu.dk
Claus AagaardHåndværkerDTU Byg45 25 18 02claag@byg.dtu.dk
Søren AagaardEkstern lektorDTU Bygsoraag@byg.dtu.dk
Niels-Jørgen AagaardInstitutdirektørDTU Byg45 25 18 77nja@byg.dtu.dk
Sofie Berglykke AagaardStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendesober@llab.dtu.dk
Johan AagaardAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 33johaa@dtu.dk
Rasmus Ørtoft AagaardStudentermedhjælperDTU Computes164419@student.dtu.dk
Niels AageLektorDTU Mekanik45 25 42 53naage@mek.dtu.dk
Sanni-Leea Hellevi AaltoForskerDTU Aquasheaa@aqua.dtu.dk
Kenneth Pihl AamandIT-administratorDTU Kemi45 25 23 25kpaa@kemi.dtu.dk
Frank Møller AarestrupProfessor, afdelingschefDTU Fødevareinstituttet35 88 62 81fmaa@food.dtu.dk
Kim AarestrupProfessorDTU Aqua35 88 31 42kaa@aqua.dtu.dk
Anette AarupProject ControllerAØR Økonomisektion A93 51 04 14aarup@dtu.dk
Amirali AbbaspourmaniVidenskabelig assistentDTU Fotonikamiabb@fotonik.dtu.dk
Ahmad El AbbassiStudentermedhjælperSupportahab@dtu.dk
Hiba Abdel-LatifAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet24 25 26 80hibaab@food.dtu.dk
Ebtisam AbdellahiLaboratoriefuldmægtigDTU Energi46 77 57 50ebab@dtu.dk
Dereje Fentie AbegazPostdocDTU Management45 25 65 22deab@dtu.dk
Zarmeena AbidPostdocDTU Nanolabzarab@dtu.dk
Michael AbildgrenSeniorpatentspecialistAFRI93 51 06 80micab@dtu.dk
Jens AbildskovLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Haim AbitanLaboratorie IngeniørDTU Mekanikhaiab@mek.dtu.dk
Christina Susan AbrahamPostdocDTU Fysikcsuab@dtu.dk
Asger Bech AbrahamsenSeniorforskerDTU Vindenergi24 92 16 13asab@dtu.dk
Adili AbulaitijiangPostdocDTU Space45 25 97 29adili@space.dtu.dk
Emmanuel AckomSeniorforskerDTU Management45 33 52 89emac@dtu.dk
Quentin Félix AdamPh.d.-studerendeDTU Bygqfead@byg.dtu.dk
Anna Christina AdamsPh.d.-studerendeDTU Biosustain93 51 89 17aadams@biosustain.dtu.dk
Jacob Drachmann AdamsenEkstern lektorDTU Bygjd@cn3.dk
Abubakar Isa AdamuPh.d.-studerendeDTU Fotonik452xxxxxabisa@fotonik.dtu.dk
Jeremy AdcockPostdocDTU Fotonik45 25 37 72jerad@fotonik.dtu.dk
Meile AdinaviciuteStudentermedhjælperDTU Kemiteknikmeiad@kt.dtu.dk
Chatbot AdminChatbotAfdelingen for Økonomi og Regnskabmarvin.chatbot@dtu.dk
Web Admindfgdgdtu
Helle AfjoulandRegnskabsmedarbejderAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 11 18ha@adm.dtu.dk
Armin AfroughPostdocCenter for Olie og Gas - DTU45 25 72 11armafr@dtu.dk
Sevil Vafadar AfsharVidenskabelig assistentDTU Miljø45 25 16 93sevaf@env.dtu.dk
Sam Afzal-HoushmandPh.d.-studerendeDTU Computesaaf@dtu.dk
William Winston AgaceGruppeleder, ProfessorDTU Sundhedsteknologi35 88 68 99wiag@dtu.dk
Vassilios AgelidisProfessorDTU Elektro45 25 34 04vasagel@elektro.dtu.dk
Andreas AgerboStudentermedhjælperDTU Bioengineeringanager@dtu.dk
Martin Alves AgerbækHjælpelærerDTU Adgangskursusmalv@dtu.dk
Rasmus Agerholm-NielsenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologirasage@dtu.dk
Finn T. AgerkvistGruppeleder, LektorDTU Elektro45 25 39 41fa@elektro.dtu.dk
Henning AgerskovDocent, emeritusDTU Byg45 25 19 32ha@byg.dtu.dk
Stine Askjær AgersnapCand.jur.AFRI22 82 08 57stias@dtu.dk
Jannie Felskov AgerstenLaboratorieteknikerDTU Bioengineering45 25 26 83jfa@bio.dtu.dk
Jane Wittrup AggerAdjunktDTU Bioengineering45 25 28 61jaag@dtu.dk
Thomas AggsStudentermedhjælperC-KICthomas.aggs@climate-kic.org
Hossein AghiliSystemadministratorAIT-Computeromehoag@dtu.dk
Nuray AgirbasProject ControllerAØR Økonomisektion E93 51 06 79nagir@adm.dtu.dk
Sarvesh AgrawalPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 65 68saagr@fotonik.dtu.dk
Diana Maria Garza AgudeloPh.d.-studerendeDTU Elektrodmgag@elektro.dtu.dk
Lev Martinez AguileraPh.d.-studerendeDTU Energi93 51 88 96lmarag@dtu.dk
Seda Emine AgzigüzelStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeseda@dtu.dk
Mehrdad AhkamiStudentermedhjælperDTU Kemiteknik50 29 92 40medahk@kt.dtu.dk
Sonja Rosenlund AhlStudieadjunktDTU Adgangskursus45 25 56 82srh@adk.dtu.dk
Navid AhmadiPh.d.-studerendeDTU Miljø45 25 15 49navah@env.dtu.dk
Shirin AhmadiPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringshiahm@dtu.dk
Ammrin yasmin ahmedLaboratory technicianDTU Energiamyaah@dtu.dk
Hina Hajra AhmedUndervisningsassistentDTU Diplomhiha@dtu.dk
Mathis von AhnenAdjunktDTU Aquamvah@aqua.dtu.dk
Jesper AhrenfeldtSeniorforskerDTU Kemiteknik21 32 53 44jeah@kt.dtu.dk
Axel AhrensPostdocDTU Sundhedsteknologiaahr@dtu.dk
Allan AhrensbergAfdelingen for IT Serviceahren@ahrensbergexcellence.com
Tobias Torben AhsbahsPostdocDTU Vindenergittah@dtu.dk
David AiliSeniorforskerDTU Energi45 25 24 13larda@dtu.dk
Fatemeh AjalloueianForskerDTU Sundhedsteknologifaaj@dtu.dk
Scott AkerErhvervs-ph.d.DTU Sundhedsteknologiscak@dtu.dk
Sabiha Jahan AkheePostdocDTU Bioengineeringaksaja@dtu.dk
Adnan AkhunzadaPostdocDTU Computeadnak@dtu.dk
Nika AkopianLektorDTU Fotonik45 25 38 07nikaak@fotonik.dtu.dk
Parisah AkramiVidenskabelig assistentDTU Fotonik45 25 36 93paakr@fotonik.dtu.dk
Resul AlVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikresal@kt.dtu.dk
Zaynab Al-HussainiProjekt Udvikler & Event KoordinatorDTU Compute93 51 16 76zaalh@dtu.dk
Ahmad J.M. Al-KhafajiUndervisningsassistentDTU Diplomajmo@dtu.dk
Wael Fadi Al-MasriPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwafa@kt.dtu.dk
Yasmina Hend Al-Najami,StudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeyashe@dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiLektorDTU Diplom22 84 47 34mahals@dtu.dk
Hatem Ahmad AlaboudIGU elevDTU Miljøhaah@env.dtu.dk
Syed Anas AlamStudentermedhjælperDTU Kemitekniksanal@dtu.dk
Ahmed Shariful AlamPh.d.-studerendeDTU Fotonik45 25 66 01ahsh@fotonik.dtu.dk
Dario Vazquez AlbaceteCenter koordinatorDTU Bioengineering24 65 57 71davaa@dtu.dk
Giovanna AlbaniVidenskabelig assistentDTU Aquagialb@dtu.dk
Giovanna AlbaniVidenskabelig assistentDTU Aquagioal@aqua.dtu.dk
Mohammed M. AlbannayPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologimohalb@dtu.dk
Kristoffer Jon AlbersLektorDTU Compute45 25 52 02kjal@dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenForskerDTU Aquacmoe@aqua.dtu.dk
Paola Federica AlbizzatiPh.d.-studerendeDTU Miljø45 25 16 66paal@env.dtu.dk
Hans-Jørgen AlbrechtsenProfessorDTU Miljø45 25 15 86hana@env.dtu.dk
Marcus AlbrechtsenPh.d.-studerendeDTU Fotonikmaralb@fotonik.dtu.dk
Marcus AlbrechtsenPhD StuderendeDTU Fotonikmaalbr@dtu.dk
Kristine AlbrektsenAkademisk medarbejderDTU Kemi93 51 17 97kralb@kemi.dtu.dk